Dom

Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd

Profil firmy
Shenzhen Zhongtian Door Co, Ltd. jest profesjonalnym producentem na dużą skalę wszystkich rodzajów otwierania drzwi garażowych i akcesoriów związanych. Nasza firma powstała w 2004 roku i mamy 15 lat doświadczeń w dziedzinie badań i rozwoju, produkcji urządzeń do otwierania drzwi garażowych i silników rurowych DC. Znajduje się w mieście Shenzhen, cieszymy się wygodnym transportem morskim, lądowym i lotniczym.

Nasza firma zatrudnia ponad 150 pracowników, dzięki wysiłkom naszych całych sztabów, staliśmy się wiodącym producentem w otwieraniu drzwi garażowych. Nieustannie staraliśmy się poprawiać jakość produktów i wykorzystywaliśmy zaawansowane urządzenia produkcyjne, takie jak: maszyna do formowania walców szynowych, maszyna do lutowania falowego, maszyna do wykrawania, maszyna do cięcia ołowiu, automatyczna maszyna pakująca i sprzęt do kontroli jakości: tester częstotliwości, tester Hi-pot Tester pojemności, tester transformatora, stanowisko testowania starzenia, tester zderzenia drzwi garażowych . Dzięki naszym 4 liniom produkcyjnym miesięczna wydajność wynosi 50 000 zestawów.

Obecnie drzwi ZT są już eksportowane do Australii, Nowej Zelandii, Meksyku, Afryki Południowej, Francji, Niemiec i 20 innych krajów i regionów. Nasz dział badań i rozwoju zawsze skupiał się na badaniach, rozwoju i innowacjach, a ostatnio opracował nowy otwieracz modelu ZTQ z trwałym metalowym podwoziem. Posiadamy również certyfikaty dla CE, RoHS, SAA, TUV, SGS.

Nasza firma traktuje „rozsądne ceny, efektywny czas produkcji i dobrą obsługę posprzedażną”. Mamy nadzieję na współpracę z większą liczbą klientów dla wzajemnego rozwoju i korzyści. Zapraszamy potencjalnych nabywców do kontaktu z nami!

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Shenzhen Zhongtian Door Co. Led powstała w 2004 roku. Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się projektowaniem maszyn do zdalnego sterowania bramami garażowymi, R & D, produkcją, sprzedażą jako jedną z profesjonalnych firm.

Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Zhong Tian, ​​Ekia

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000

Rok założenia : 2004

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Otwieracz drzwi garażowych z napędem pasowym na sprzedaż dobra jakość Otwieracz drzwi garażowych z napędem pasowym na sprzedaż dobra jakość Otwieracz drzwi garażowych z napędem pasowym na sprzedaż