Dom

Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd

profil firmy
Shenzhen Zhongtian Door Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem na dużą skalę wszystkich typów otwierania drzwi garażowych i powiązanych akcesoriów. Nasza firma powstała w 2004 roku i mamy 15-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju, produkcji napędów do bram garażowych i silnikach rurowych DC. W mieście Shenzhen korzystamy z wygodnego transportu morskiego, lądowego i lotniczego.

Nasza firma zatrudnia ponad 150 sztabów, dzięki staraniom całego sztabu staliśmy się wiodącym producentem w dziedzinie otwierania drzwi garażowych. Nieustannie staramy się poprawiać jakość produktu i stosujemy zaawansowane urządzenia produkcyjne, takie jak: maszyna do formowania walców szynowych, maszyna do lutowania na fali, maszyna do wykrawania, maszyna do cięcia ołowiu, automatyczna maszyna pakująca oraz sprzęt do testowania jakości: tester częstotliwości, tester hi-pot, Tester pojemności, tester transformatora, stanowisko do starzenia, tester uderzenia drzwi garażowych . Dzięki naszym 4 liniom produkcyjnym nasza miesięczna wydajność wynosi 50 000 zestawów.

Obecnie drzwi ZT są już eksportowane do Australii, Nowej Zelandii, Meksyku, Afryki Południowej, Francji, Niemiec i 20 innych krajów i regionów. Nasz dział badawczo-rozwojowy zawsze koncentrował się na badaniach, rozwoju i innowacjach, a ostatnio opracował nowy model otwieracza ZTQ z trwałą metalową obudową. Posiadamy również certyfikaty CE, RoHS, SAA, TUV, SGS.

Nasza firma uważa „rozsądne ceny, efektywny czas produkcji i dobrą obsługę posprzedażną” jako naszą zasadę. Mamy nadzieję współpracować z większą liczbą klientów w celu wzajemnego rozwoju i korzyści. Zapraszamy potencjalnych nabywców do kontaktu!

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Shenzhen Zhongtian Door Co. Led powstała w 2004 roku. Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się projektowaniem maszyn do zdalnego sterowania bramami garażowymi, R & D, produkcją, sprzedażą jako jedną z profesjonalnych firm.

Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Zhong Tian, ​​Ekia

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000

Rok założenia : 2004

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Otwieracz drzwi garażowych z napędem pasowym na sprzedaż dobra jakość Otwieracz drzwi garażowych z napędem pasowym na sprzedaż dobra jakość Otwieracz drzwi garażowych z napędem pasowym na sprzedaż