Dom

Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Otwieracz drzwi garażowych z napędem pasowym na sprzedaż
dobra jakość Otwieracz drzwi garażowych z napędem pasowym na sprzedaż
Opinie klientów
Zakon zakończył się sukcesem. To bardzo szczęśliwa współpraca z firmą ZT Door. Dziękuję za wsparcie dla mojej firmy. Otwieracze są dobrej jakości. Wierzę w przyszłość, chciałbym znów z wami pracować. Dzięki za twoje wysiłki przez cały czas.

—— Robert

Doskonałe doświadczenie z ZT Door, wykonują świetną robotę, a silniki garażowe są najwyższej jakości dzięki Rona i jej wspaniałej obsłudze!

—— Alexandra

Ich silnik garażowy jest dobrej jakości, łatwy montaż i niski poziom hałasu. Poleciłbym ich i ponownie współpracowali.

—— Jerzy

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Powierzchnia fabryki ponad 20 000 ㎡.

  Ponad 100 pracowników.

  Eksportuj 200 000 zestawów otwierania drzwi garażowych rocznie.

  Nasza linia do produkcji w fabryce ma 4 linie. Płyta główna montuje linię; Linia montażu silnika; Linia testowa i linie pakujące.

 • OEM / ODM
  Shenzhen Zhongtian Door Co. Ltd jest profesjonalistą zajmującym się projektowaniem maszyn do zdalnego sterowania garażami, pracami badawczo-rozwojowymi, produkcją, sprzedażą jako jedna z profesjonalnych firm, posiada szereg wysokiej jakości.

  Mamy sami marki otwieracze drzwi garażowych, Możemy również zgodnie z życzeniem klientów, aby dostosować. Kolor powłoki silnika mainframe, logo może być cusmotize.

 • R & D
  Poświęcamy się badaniom i rozwojowi, w bardziej bezpieczny, bardziej ludzki i pomysłowy sposób na wielkie osiągnięcie: wielki silnik rurowy typu DC i inteligentny system sterowania (elektroniczna granica, odbijanie rezystancji) serii produktów.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Rona Huang

Faks: 86--755-89739535

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)